Виборам бути. Шмигаль наказав всім готуватися

18:51 19.08

Кабінет міністрів України розпочав підготовку до проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня 2020 року. Зокрема, МОЗ має розробити рекомендації щодо безпечного проходження виборчого процесу.

Виборам бути. Шмигаль наказав всім готуватися

Про це сьогодні під час засідання Уряду повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд уже зараз розпочинає підготовку, аби безпечно провести місцеві вибори в жовтні. У нас вже є звернення та пропозиції громадських організацій щодо забезпечення виборчих комісій необхідними засобами захисту. Прошу МОЗ опрацювати це питання, розробити рекомендації щодо безпечного проходження виборчого процесу. Часу залишилось небагато, тому прошу не відкладати це питання”, — сказав Шмигаль.

Крім того, під час засідання Уряд схвалив Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Всього на місцеві вибори буде виділено 2,3 млрд грн. 25 жовтня має відбутися безпечний та прозорий виборчий процес для того, аби люди отримали своїх представників на місцях. Це дуже важливий крок на шляху до завершення реформи децентралізації, адже ці вибори відбудуться уже на новій адміністративно-територіальній основі”, — зазначив очільник уряду.

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

загрузка...

Як повідомлялося раніше, вибори не можуть бути перенесені через карантинну ситуацію. Без впровадження воєнного або надзвичайного стану, навіть попри несприятливу ситуацію з пандемією скасувати місцеві вибори можливо тільки всупереч Основному Закону.

Нагадаємо, місцеві вибори призначили на 25 жовтня – вони пройдуть за новою системою. ЦВК вже затвердила календарний план місцевих виборів. Про наміри балотуватись на посаду мера Києва на майбутніх виборах вже заявили КучеренкоБерезаПритула, КличкоВерещук, Іллєнко, Фірсов.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...