“Ви воїни, які працюють на передовій боротьби з пандемією” – Марина Порошенко привітала лікарів з Днем медика

Автор: Галина Ворона
16:08 16.06

У третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. З цієї нагоди постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики вручила подяки лікарям, медичним сестрам, завідувачам відділень та керівникам комунальних закладів охорони здоров’я.

“Ви воїни, які працюють на передовій боротьби з пандемією” – Марина Порошенко привітала лікарів з Днем медика

Вітаючи колег з професійним святом, голова постійної комісії Марина Порошенко подякувала їм за щоденну роботу на благо життя та здоров’я киян.

“Вас часто називають янголами-охоронцями, але останній рік ви – воїни, які працюють на передовій боротьби з пандемією. Пліч-о-пліч з лікарями, незважаючи на труднощі, ризик чи втому стоять медичні сестри, акушери, лаборанти та молодший медичний персонал. Щохвилини ви рятуєте життя українців. І ми надзвичайно вдячні вам за це”, – сказала вона.

Також Марина Порошенко побажала всім медичним працівникам столиці завжди високо тримати планку професійності, майстерності та честі професії.

А ми будемо робити все можливе для того, щоб допомагати та захищати вас. Адже тільки спільними зусиллями ми зможемо здолати всі виклики пандемії та вивести столичну медицину на якісно новий рівень”, – наголосила депутатка.

Читайте також: Завдяки утворенню Центру реабілітації понад 11 тисяч маленьких киян отримають допомогу — Марина Порошенко

Нагадаємо, Марина Порошенко пообіцяла контролювати будівництво Центру нейрореабілітації учасників АТО.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...