Завдяки утворенню Центру реабілітації понад 11 тисяч маленьких киян отримають допомогу — Марина Порошенко

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 10.06

Для дітей, які потребують гастроентерологічної, кардіологічної, неврологічної та фтизіатричної допомоги створено Центр реабілітації.

Завдяки утворенню Центру реабілітації понад 11 тисяч маленьких киян отримають допомогу — Марина Порошенко
Як заявила голова постійної комісії з питань охорони здоров’я,  лідерка “ЄС” у Києві Марина Порошенко, новий комунальний некомерційний заклад буде створено шляхом приєднання спеціалізованих дитячих санаторіїв до Київської міської дитячої клінічної туберкульозної лікарні.
 
Завдяки утворенню Центру реабілітації для дітей понад 11 тисяч маленьких киян із захворюваннями органів системи кровообігу, кардіологічного, гастроентерологічного, пульмонологічного, психоневрологічного та фтизіатричного профілю отримають якісні послуги з оздоровлення.  За словами Порошенко,  така реорганізація є вимогою діючого законодавства та допоможе залучити державне фінансування.
 
«Відповідно до вимог Національної служби здоров’я, санаторно-курортне лікування не фінансується з державного бюджету. Кошти надаються лише за напрямком «реабілітаційне лікування». Тож, перетворюючи санаторно-курортні заклади в реабілітаційний центр ми зможемо забезпечити дітей якісними реабілітаційними послугами, зменшити навантаження на місцевий бюджет і отримувати державне фінансування. Наше рішення дасть можливість закладам далі працювати в цивілізований спосіб», – зазначила   Марина Порошенко.
 
Вона уточнила, що таким чином більш ефективно будуть використані матеріально-технічні ресурси закладів та їх кадровий потенціал, а  маленькі кияни  отримають якісні послуги з реабілітації та оздоровлення.
 
Нагадаємо, Київрада прийняла рішення щодо Центру реабілітації для дітей сьогодні.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...