Прискіпливість не завадить. Марина Порошенко пообіцяла контролювати будівництво Центру нейрореабілітації учасників АТО

Автор: Любава Лисичкіна
18:43 09.06

«Європейська Солідарність» контролюватиме всі етапи створення Центру на базі Київської клінічної лікарні № 11, що в Дніпровському районі столиці.

Прискіпливість не завадить. Марина Порошенко пообіцяла контролювати будівництво Центру нейрореабілітації учасників АТО
Про це повідомила голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко.
 
Відомо, будівництво має розпочатися вже найближчим часом. 
«Нагадаю, що в квітні місто виділило 100 мільйонів гривень на створення Центру. Сьогодні представники виконавчого органу КМДА повідомили, що проведені тендерні процедури й відбувається підписання договору на виконання робіт. Звісно, «ЄС» слідкуватиме за реалізацією проекту, адже створення такого закладу дуже важливе для наших героїв», – зазначила Марина Порошенко.
Як розповіла голова профільної комісії – Центр буде кваліфікуватися на діагностиці та реабілітації пацієнтів із ураженням нервової системи та посттравматичними ураженнями опорно-рухового апарату. За проектом мають розмістити 40 ліжок. У закладі передбачені басейн, кабінети з тренажерним реабілітаційним обладнанням, кабінети для ЛФК та масажу.
 
При цьому Марина Порошенко наголосила, що під час ремонтних робіт, функціонування Київської міської клінічної лікарні № 11, на базі якої створюють Центр, не призупинятимуть.
 
До слова, Київрада оскаржить рішення суду по “будинку-монстру” і звернеться до ДАБІ.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...