“Ви потрібні своїй державі”. Головнокомандувач закликав призовників і військовозобов’язаних стати на облік

Автор: Галина Ворона
16:37 05.07

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до призовників та військовозобов’язаних і закликав їх стати на військовий облік або поновитися.

“Ви потрібні своїй державі”. Головнокомандувач закликав призовників і військовозобов’язаних стати на облік

Про це йдеться у зверненні до призовників та військовозобов’язаних, яке з’явилось на Телеграм-каналі Валерія Залужного.

Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити”, – підкреслив Головнокомандувач.

За його його словами, ті, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК.

Водночас Залужний зауважив, що “жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося”.

Як писав “ВК”, 5 липня народний депутат фракції “Слуга народу”, заступник комітету ВР з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко оприлюднив фотокопію документа, в якому вказано, що для переміщення в межах України військовозобов’язаним громадянам необхідно мати відповідний дозвіл керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Також це стосується оформлення документів для виїзду за кордон. Документ підписаний головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

Генштаб ЗСУ певний час не коментував появу документа в публічному доступі, однак згодом висловив свою позицію з цього питання. Роз’яснення ГШ розлютило багатьох користувачів соцмереж.

 В Раді розкритикували норму про заборону виїзду військовозобов’язаних.

Великий Київ у Google News

підписатися