Вулицю Васильківську реконструюють – обіцяють рай для пішоходів і велосипедистів та менше ДТП

Автор: Галина Ворона
11:56 29.04

Вулицю Васильківську хочуть зробити більш безпечною і менш аварійною, реконструювавши об’єкти дорожньо-транспортної інфраструктури. За розрахунками експертів, кількість ДТП тут після завершення робіт знизиться на 35%.

Вулицю Васильківську реконструюють – обіцяють рай для пішоходів і велосипедистів та менше ДТП

Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, відповідні роботи передбачені розпорядженням КМДА № 961. 

За його словами, під час реконструкції планують встановити портальні та консольні конструкції для розміщення інформаційних табло змінної інформації, стаціонарні відеокамери із детектором швидкості, детектори транспорту, світлофори.

Для безпеки пішоходів зроблять напрямні острівці для звуження проїжджої частини в місцях пішохідних переходів, підвищені острівці безпеки і притротуарні острівці – для зупинок громадського транспорту.

Також облаштують напрямні острівці на перехрестях для каналізування потоків та дорожнього руху на розв’язках в одному рівні, встановлять обмежувальні антипаркувальні стовпчики.

А для велосипедистів не лише облаштують велосипедні доріжки, а й зроблять велосипедні стійки очікування та велопарковки.

Здійснити роботи мають у 2021-2024 роках. Комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху» визначено замовником робіт. Він, зокрема, зобов’язаний забезпечити у 2021-2022 роках розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Як зауважив Густєлєв, аналіз ДТП на основі даних х Нацполіції показав, що на вулиці Васильківській довжиною близько 3,3 км є аварійно-небезпечні ділянки. За 2017-2019 роки тут зафіксували 53 ДТП із постраждалими (серед них 4 смертельних), 53 – із травмами та 606 – із матеріальними збитками. Це, в основному, зіткнення транспортних засобів і наїзд на пішоходів.

Реконструкція об’єктів дорожньо-транспортної інфраструктури цієї ділянки дасть змогу сформувати високоефективну систему безперешкодного, комфортного та безпечного руху для всіх його учасників, стабілізувати й у подальшому зменшити рівень травматизму, смертності та збитків бюджету міста Києва внаслідок дорожньо-транспортних пригод. За розрахунками експертів, очікуване зниження кількості ДТП ділянки після завершення робіт становить 35%”, – пояснив чиновник.

Читайте також: Колектор на Подолі реконструювали швидше ніж планували – виконуються завершальні роботи 

Нагадаємо, у Сквера Небесної сотні нарешті з’явився господар – зелену зону чекає реконструкція.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...