Сквер Небесної сотні чекає реконструкція. У нього нарешті з’явиться господар

Автор: Марія Супрун
13:20 27.04

Розпочинається процес передачі Скверу Небесної сотні на баланс «Київзеленбуду». Відповідний проєкт рішення зареєстрували депутати Київради.

Сквер Небесної сотні чекає реконструкція. У нього нарешті з’явиться господар

Документ підготовлено з метою повноцінної реконструкції, облаштування та функціонування «Скверу Небесної сотні», повідомляє пресслужба Київради.

Проєкт рішення передбачає ініціювання передачі із державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва земельної ділянки скверу. Наразі сквер немає відповідального за його утримання.

Нагадаємо, «Сквер Небесної Сотні» було створено у 2014 році силами волонтерів. З того часу він існує як сучасний та динамічний публічний простір. Всесвітньо відомий португальський митець Алешандре Фарту aka Vhils створив у сквері масштабний портрет Сергія Нігояна. А у 2016 році Сквер Небесної сотні вперше в Україні та Східній Європі отримав найпрестижнішу нагороду Європейського конкурсу публічних просторів «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір».

За результатами судових процесів земельну ділянку площею 0,2549 га, де розташовується сквер, вдалось повернути у державну власність

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...