Колектор на Подолі реконструювали швидше ніж планували – виконуються завершальні роботи

Автор: Галина Ворона
09:56 29.04

На вулиці Іллінській у Подільському районі завершується реконструкція каналізаційної мережі діаметром 300 мм на ділянці від вулиці Братської до вулиці Почайнинської. Роботи тут розпочали ще у вересні минулого року. Весь цей час рух вулицею частково було обмежено. Цікаво, що ремонтувати колектор збирались 12 місяців, а наразі пройшло лише трохи більше 9 і роботи вийшли на фінішну пряму.

Колектор на Подолі реконструювали швидше ніж планували – виконуються завершальні роботи

Як розповіли у “Київводоканалі”, наразі там вже ведуться роботи з відновлення благоустрою, встановлення додаткових дорожніх знаків, вивезення будівельного сміття.

Під час реконструкції старий трубопровід замінили новим загальною довжиною 413,5 м з заміною каналізаційних колодязів та перепідключенням існуючих абонентів.

За словами фахівців, реконструкція колектора забезпечить надійну та безаварійну роботу системи водовідведення на довгі роки.

Комунальники додали, що навіть під час локдауну продовжували працювати на цьому об’єкті, щоб якомога швидше закінчити реконструкцію і не створювати зайвих незручностей для киян.

Нагадаємо, що каналізаційний колектор по вулиці Іллінській був побудований в 1957 році, внаслідок тривалого часу експлуатації та дії газової корозії на ньому періодично почали виникати аварійні ситуації. У вересні минулого року розпочали реконструкцію колектору, щоб запобігти подальшим аваріям та витокам стоків. 

До слова, розпочинаючи роботи у вересні 2020, комунальники говорили, що розраховують завершити реконструкцію за 12 місяців. Разом з цим колектором почали реконструювати каналізаційну мережу у Шевченківському районі по провулку Несторівському на ділянці від вулиці Кудрявської до Вознесенського узвозу – роботи там ще тривають.

Великий Київ у Google News

підписатися