Вулицю Милославську починають ремонтувати – рух обмежать до листопада

16:56 02.03

У Деснянському районі розпочинається капітальний ремонт вулиці Милославської, на якій із 3 березня до 1 листопада частково обмежать рух транспорту.

Вулицю Милославську починають ремонтувати – рух обмежать до листопада

Про це повідомляє “Київавтодор”.

Роботи виконуватимуть на ділянці від вул. Радунської (разом із кільцевою розв’язкою) до вул. Оноре де Бальзака.

Капітальний ремонт планують закінчити до завершення  дорожньо-ремонтного сезону. Основну частину робіт виконають до кінця літа.

Водіїв просять з розумінням поставитись до тимчасових незручностей та не лишати авто у крайніх смугах дороги.  

Деталей ремонту вулиці Милославської у “Київавтодорі” не повідомляють, а от у Facebook-спільноті “Київ велосипедне місто” розповіли, що під час капремонту з обох боків вулиці Милославської влаштують велосипедні доріжки на ділянці довжиною 1 км, від кільцевої розв’язки на вул. Радунська до вул. Оноре де Бальзака.

Згідно з тендерною документацією, велосипедні доріжки шириною 1,5 метри матимуть асфальтобетонне покриття. Також велосипедна доріжка трасуватиметься через трамвайні колії на вул. Оноре де Бальзака.

вулиця милославська

Нагадаємо, днями у столиці стартував дорожньо-ремонтний сезон. Вже кипить робота на Індустріальному мосту та вулиці Борщагівській. Цього року, крім Милославської, планують оновити вулицю Толстого, а Хрещатик під питанням. Які ще плани.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...