Ремонтний сезон стартував: на вулиці Борщагівській і Індустріальному мосту кипить робота

Автор: Галина Ворона
14:54 02.03

Столичні автодорівці розпочали дорожньо-ремонтний сезон. Тільки-но дозволили погодні умови, відновили капітальний ремонт одного з важливих магістральних напрямків – вулиці Борщагівської та Індустріального шляхопроводу.

Ремонтний сезон стартував: на вулиці Борщагівській і Індустріальному мосту кипить робота

Про це розповіли у  “Київавтодорі”.

Наразі на вулиці Борщагівській тривають підготовчі роботи. Зокрема, демонтаж бортового каменю.

Тим часом зі штучної споруди знімають старий дорожній одяг. Уже демонтували частину асфальтового покриття, розбирають захисний шар бетону і конструкції тротуару у напрямку центру.

Під час капремонту на мостовому полотні шляхопроводу влаштують нову монолітну плиту, гідроізоляцію, деформаційні шви, перехідні плити.

Після цього шляхопровід отримає нове асфальтобетонне покриття. Також буде замінено перильне і колесовідбійне огородження, опори контактної мережі тролейбусу та повністю відремонтовані тротуари.

Автодорівці зауважили, що автомобільну частину і тротуари шляхопроводу капітально ремонтують уперше з моменту побудови споруди у 1977 році.

Нагадаємо, перший етап капітального ремонту Індустріального шляхопроводу завершать до кінця травня. Основні ремонтні роботи на вулиці Борщагівській планують виконати до кінця серпня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...