Вулицю Ентузіастів починають ремонтувати: до 30 грудня обмежать рух і змінять маршрут автобусів

15:48 03.12.2021

На вул. Ентузіастів розпочинається капітальний ремонт. На час робіт, орієнтовно до 30 грудня, рух частково обмежать та внесуть зміни в маршрут автобусів № 48.

Вулицю Ентузіастів починають ремонтувати: до 30 грудня обмежать рух і змінять маршрут автобусів

Як повідомили в “Київавтодорі”, на першому етапі ремонтуватимуть ділянку від бульв. І. Шамо до Русанівської набережної (північна частина вулиці).

На час ремонту на цій ділянці організують одностороній рух (у напрямку ст. м. “Лівобережна”).

За даними “Київпастрансу” на цей же період, 4 грудня орієнтовно до 30 грудня, буде внесено зміни в маршрут автобусів № 48, через прокладання інженерних мереж на вулиці Ентузіастів.

Рух автобусів в напрямку руху до готелю “Славутич” буде організовано по трасі: станція метро “Лівобережна” – вулиця Раїси Окіпної – Русанівська набережна – бульвар Русанівський – бульвар Ігоря Шамо – вулиця Ентузіастів (до Русанівської набережної), в зворотному напрямку – без змін.

Нагадаємо, пішоходам і водіям доведеться набратись терпіння через тривале обмеження руху на вулиці Антоновича. Це пов’язано із розриттям частини дороги і тротуару для прокладання інженерних мереж до об’єкта будівництва офісного центру, які здійснює товариство з обмеженою відповідальністю.

Великий Київ у Google News

підписатися