На Антоновича розриють тротуар і дорогу для прокладання мереж до офісного центру – рух обмежать

Автор: Галина Ворона
13:09 19.11

Пішоходам і водіям доведеться набратись терпіння через тривале обмеження руху на вулиці Антоновича. Це пов’язано із розриттям частини дороги і тротуару для прокладання інженерних мереж до об’єкта будівництва офісного центру, які здійснює товариство з обмеженою відповідальністю.

На Антоновича розриють тротуар і дорогу для прокладання мереж до офісного центру – рух обмежать

Про це повідомили у КМДА.

Тимчасове обмеження руху транспорту передбачено на 200-метровій ділянці, від будинку № 30 до будинку № 40, із зайняттям проїжджої частини до 17 січня 2022 року та тротуару – до 16 травня 2022 року.

Під час виконання робіт передбачено забезпечити вільний та безпечний рух пішоходів і транспортних засобів, а також установлення технічних засобів регулювання згідно з тимчасовою схемою організації дорожнього руху.

Розриття ділянки довжиною до 200 метрів заплановано проводити поетапно:

  • I етап – із 16 листопада до 16 грудня (ширина становить до 6 метрів);
  • II етап – із 17 грудня до 31 грудня (ширина становить до 9 метрів);
  • III етап − із 1 січня до 17 січня (ширина становить до 9 метрів).

Після завершення робіт виконавці мають відновити благоустрій. Зокрема, відновити покриття проїжджої частини до 17 січня, а покриття тротуарів – до 16 травня фігурними елементами мощення. Після цього – передати їх за актом комунальному підприємству “Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Голосіївського району” м. Києва та відновити технічні засоби регулювання дорожнього руху відповідно до постійної схеми організації дорожнього руху.

Нагадаємо, по вулиці Толстого обмежили рух транспорту на кілька тижнів.

Великий Київ у Google News

підписатися