Міноборони чекає скаргу. Бренди відхрещуються. Суть скандалу з київською блогеркою, яка любить РФ

21:46 20.01.2021

Міністерство оборони України візьме на контроль майбутню скаргу на офіцера Збройних Сил Анатолія Штефана від киянки – блогерки з TikTok Таїсії Онацької (di.rubens), яка зняла відеоролік на алеї Небесної Сотні, назвала Росію улюбленою країною та вже потрапила в базу “Миротворець“.

Міноборони чекає скаргу. Бренди відхрещуються. Суть скандалу з київською блогеркою, яка любить РФ Фото: tiktok.com/@di.rubens

20-річна Онацька зняла та розмістила відео у TikTok, де обираючи улюблену країну, тричі обрала РФ, а потім залилася сміхом. Відео набрало 2,5 млн переглядів та викликало бурхливе обговорення, його також поширив на своїй сторінці у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.

Через бурхливе обурення українців блогерка видалила відео зі свого аккаунту у TikTok. Однак, на сторінці в Instagram опублікувала нове відео, у якому назвала матеріали щодо її відео в українських ЗМІ сфальсифікованими та такими, що розповсюджують неправдиву інформацію. Також Онацька наголосила, що вона чекає на вибачення від офіцера ЗСУ Анатолія Штефана, а її справа, начебто, вже розглядається в Міноборони. Також, вона збиралася до суду.

Офіцер ЗСУ Штефан відповів, що скарг не боїться та наголосив, що подібні відео дискредитують кожного українського воїна та ЗСУ.

“І ніякі мільйони підписників, хайп чи інше не дадуть нам зупинитися! Ми пам’ятаємо своїх побратимів! І пам’ятаємо хто їх вбив! росія! І нам не важливо що у нас різні погляди, мова, колір шкіри та віросповідання! Ми і є українці! Ми і є братерство! Ми і є Україна! Вічна пам’ять полеглим побратимам»“, – зазначив офіцер ЗСУ.

Штефана підтримало Міністерство оброни України, у відомстві  зауважили, що питання буде на особливому контролі.

“Міноборони з нетерпінням чекає анонсованої скарги громадянки на офіцера ЗС України Анатолія Штефана. Питання буде на особливому контролі. Контрольне питання буде особливим:  Україна чи росія?“, – наголосили у відомстві.

Також, підтримали офіцера ЗСУ у молодіжному патріотичному русі “Основа Майбутнього“  та запустили новий флешмоб “Я люблю свою країну – Україну!“.

Крім того, ТОВ «Алло» офіційно припинило будь-яку співпрацю з блогеркою та не поділяють її позиції.

Наразі Таїсія Онацька видалила свою сторінку у Facebook.

До слова, сьогодні, 20 січня, в Україні вшановують пам’ять військовослужбовців Збройних сил, які загинули у цей день в боях за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин