Всеукраїнська школа онлайн для учнів 1-4 класів – де і коли дивитись

18:26 27.04

У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва. 

Всеукраїнська школа онлайн для учнів 1-4 класів – де і коли дивитись

Як повідомляє пресслужба МОН, 15-хвилині уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Окрім онлайн-версії уроків на YouTube МОН, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:

  • 1 клас – Піксель
  • 2 клас – UA:Перший
  • 3 клас – UA:Культура
  • 4 клас – ПлюсПлюс

Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно.

Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також із новітніми технологіями. 

Сучасні діти – активні і непосидючі, і втримати їх біля екранів на уроках – завдання вкрай складне. Але ми сподіваємося, що будемо наближатися до його вирішення, щоб кожна дитина сказала: хочу вчитися”, – пояснює Інна Большакова.

загрузка...

До проєкту залучено понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

Читайте также: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, онлайн-уроки для 5-11 класів у Всеукраїнській онлайн-школі стартували 6 квітня.

Як повідомлялося, для школярів на період карантину запустили онлайн-уроки англійської від поліглота, а також відеоуроки за шкільною програмою від топ-вчителів, які стали відеохітом і б’ють рекорди за кількістю переглядів, і онлайн-курси з підготовки до ЗНО.

А місто запустило для дошкільнят, який пропонує заняття від йоги до англійської

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...