Вперше в історії. В Україні з’явиться офіційна збірна з кіберспорту

Автор: Тетяна Сененко
11:43 25.07

Федерація кіберспорту України (UESF) визнана національною спортивною федерацією

Вперше в історії. В Україні з’явиться офіційна збірна з кіберспорту

Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Тепер в Україні з’явиться офіційна збірна з кіберспорту.

«Ми продовжуємо робити те, що робили раніше: створюємо можливості для українських кіберспортсменів та піднімаємо престиж України на світовій кіберспортивній арені. Проте тепер ми не лише можемо та робимо, але й зобов’язані», – коментує новину Іван Данішевський, президент UESF.

Конкурс Міністерства молоді та спорту України підтвердив, що UESF відповідає усім необхідним вимогам до спортивної організації національного рівня.

З 2018 року розвитком кіберспорту в Україні займається Всеукраїнська організація «Федерація є-спорту України (UESF), що здійснює свою діяльність на всій території України через 23 відокремлені підрозділи.

Читайте також: Київ хоче приймати The International 2021. Це найбільший турнір з кіберспорту

UESF з 2018 року активно розвиває сферу електронного спорту в Україні, є членом міжнародних організацій (IESF, GEF, EEF, WESCO, B&R International Esports Association Alliance), має власну матеріально-технічну базу та кваліфікованих кадрів для професійного розвитку галузі.

До слова, з того моменту, як столичний готель “Дніпро” продали за 1,1 млрд гривень, у всіх постало питання – хто ж став його новим власником. І ось ця таємниця розкрита. Це Олександр Кохановський – засновник кіберспортивної організації Natus Vincere, колишній співвласник ESForce і засновник стартапу DreamTeam, який розповів, що буде з готелем в майбутньому.

 

Великий Київ у Google News

підписатися