Проданий готель “Дніпро” стане центром розвитку кіберспорту в Україні

13:31 23.07.2020

З того моменту, як столичний готель “Дніпро” продали за 1,1 млрд гривень, у всіх постало питання – хто ж став його новим власником. І ось ця таємниця розкрита. Це Олександр Кохановський – засновник кіберспортивної організації Natus Vincere, колишній співвласник ESForce і засновник стартапу DreamTeam, який розповів, що буде з готелем в майбутньому.

Проданий готель “Дніпро” стане центром розвитку кіберспорту в Україні

Як зазначив в інтерв’ю ain.ua Кохановський, “Дніпро” стане одним з ключових інфраструктурних проектів в рамках розвитку кіберспорту в Україні. В реконструкцію, яка триватиме півтора-два роки, буде вкладено близько 20 млн долл. Він буде включати в себе унікальні кіберспортивні елементи: тренувальні зони, кіберспортивну сцену, спеціальні номери для професійних гравців, а також найкращий в світі players’ lounge.

За 5 років ми плануємо змінити вигляд вітчизняного кіберспорту. Розвивати інфраструктуру почали з “Дніпра”. І вже найближчим часом приступимо до реалізації проекту по створенню багатофункціональної кіберспортивної арени в центрі Києва, аналогів якої не буде в Україні. Це наш основний проект, завдяки якому ми зможемо проводити івенти міжнародного рівня. При цьому не тільки кіберспортивні, а й музичні, а також спортивні”, – розповів Кохановський.

Наступним кроком, за словами IT-спеціаліста, це відкриття двадцяти суперсучасних ігрових центрів в найбільших містах України. Крім того, в рамках стратегії буде відкрито Академію кіберспорту, запущено Чемпіонат України, Кубок України, а також шкільні і студентські ліги. Не залишиться без уваги і освіта – кафедри кіберспорту будуть запущені в провідних вузах країни.

Детальна стратегія розвитку кіберспорту України буде представлена ​​на початку вересня 2020.

Фото: facebook.com/Kokhanovskyy

Нагадаємо, готель “Дніпро” продали на аукціоні за 1 млрд 111 млн гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...