“Ворог підступний, ставте генератори” – що слід зробити навесні та влітку, щоб бути зі світлом у морози

Автор: Оксана Тупальська
17:40 11.04

Комплект сонячних батарей встановив у своїй домівці на Київщині енергетичний експерт Андрій Закревський. Не чекати зими та вкладатися в автономне енергоживлення радить іншим жителям столиці та області.

“Ворог підступний, ставте генератори” – що слід зробити навесні та влітку, щоб бути зі світлом у морози
Світлодіодне освітлення

Він відреагував на наслідки російського обстрілу Трипільської ТЕС, що відбувся в ніч на 11 квітня. Та розповів, що енергосистема країни захищена вкрай погано через відсутність фінансування партнерами якісної розвідки, яка б допомагала ППО вчасно фіксувати ворожі цілі. 

Пощастить тим, хто поставить на дахах газові котельні зараз”, – каже в ефірі каналу Київ24 Андрій Закревський, згадуючи Харків, де нині навіть метро не може працювати через російські обстріли.

Голова профільної організації радить прислухатися до рекомендацій мерів прикордонних міст, що кожна людина в Україні зараз має забезпечити себе автономною електроенергією самостійно:

Це шлях, який нас убезпечить з однієї причини – бити буде практично ні по чому. Беріть те, що у вас є і ставте генератори. Щоб було дешевше, ставте газові електричні генератори. Зараз з’явилося багато систем, які дозволяють це робити”.

Встановлювати автономні джерела живлення закликає і бізнес:

Зверніть увагу на той же Епіцентр. Вони всупереч старим дядькам, які казали, що «все у нас добре, 2-3 тижні», почали купувати сонячні батареї для Епіцентру. І зараз, коли відбулися удари, нові $76 млн інвестують в дахові батареї”.

Великий Київ у Google News

підписатися