Володимир Прокопів: “Локдаун – імітація турботи влади про людей”

18:26 15.01

Гібридний локдаун, запроваджений урядом із 8 по 24 січня, жодним чином не допоможе знизити реальну кількість хворих на Covid-19 та виграти час для системи охорони здоров’я.

Володимир Прокопів: “Локдаун – імітація турботи влади про людей”

Таке переконання в ефірі телеканалу KyivLive висловив голова фракції “Європейська Солідарність” у Київраді Володимир Прокопів.

На його думку, карантинні заходи не мінімізували соціальні контакти і такі подвійні стандарти, коли одним працювати можна, а іншим ні – лише розколюють суспільство, посилюють кризу управління в державі та не допомагають медицині”.

Володимир Прокопів звертає увагу, що в європейських країнах запроваджують локдаун, коли хворіє одночасно велика кількість людей і медична система не здатна впоратися з таким навантаженням, а карантин там передбачає максимально низьку кількість контактів і чіткі правила для всіх.

Локдаун по-українськи – це імітація турботи влади про людей, це хаотичні дії влади, катастрофічні для бізнесу. За відсутності стратегії про реальне зниження інфікованих та зменшення навантаження на медичну систему – не може бути й мови”, – говорить політик.

Його непокоїть, що відповідальний бізнес, який дотримується карантинних обмежень, несе колосальні втрати, бюджет Києва також у результаті не дораховується значних коштів.

Крім того, Володимир Прокопів також зазначив, що виникає багато питань до дат запровадження карантину та загалом його доцільності.

Якщо поглянути на щоденну офіційну статистику від МОЗу, виникає логічне запитання: чому саме зараз ми отримали локдаун, а не місяць тому? Бо в грудні фіксували понад 12 тисяч хворих, а зараз близько 4-5 тисяч на добу. Цілком логічно було застосовувати обмеження тоді, а не після новорічно-різдвяних свят, на які припадає чи не найбільше соціальних контактів”, – підсумовує представник “Євросолідарності”.

Читайте також: Уряд Зеленського вводить українців в оману щодо вакцинації, – “Європейська Солідарність”

Нагадаємо, “Євросолідарність” у Київраді ініціює безкоштовне вакцинування столичних вчителів та медиків.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...