Уряд Зеленського вводить українців в оману щодо вакцинації, – “Європейська Солідарність”

10:53 21.12.2020

Уряд Зеленського вводить українців в оману, рапортуючи про плани вакцинувати 20% громадян. На сьогодні влада уклала контракт на постачання такої кількості доз, якої вистачить для вакцинації лише 2,1 мільйонів українців, тобто близько 5% населення держави. В той час, як країни ЄС планують вакцинувати 70-80% своїх громадян, адже лише в такому випадку вакцинація буде ефективною.

Уряд Зеленського вводить українців в оману щодо вакцинації, – “Європейська Солідарність”

Про це йдеться у заяві партії «Європейська Солідарність», яка вимагає від влади не брехати українцям і негайно забезпечити можливості безкоштовного вакцинування, відповідно до стандартів, які існують в провідних країнах світу.

“В рамках міжнародної допомоги від Європейського Союзу Україна отримує 600 мільйонів євро. Ці кошти мають бути витрачені на боротьбу з пандемією, і їх вистачить для безкоштовного щеплення всіх громадян України вакциною від кращих світових виробників”, – йдеться у заяві.

У політсилі зазначають, що  влада провалила й процес логістичної підготовки країни – а це транспортування вакцин при низьких температурах, склади для зберігання, спеціально обладнані приміщення для щеплень і навчений персонал.

“«Європейська Солідарність» застерігає владу від нецільового використання коштів і закатування в асфальт грошей, які мають рятувати українців від пандемії. Ми вимагаємо забезпечити укладення контрактів на постачання вакцин за рахунок коштів міжнародної допомоги від Європейського Союзу та інших партнерів, а також розпочати масштабну організаційно-логістичну підготовку. Адже кожен день зволікання – це злочинні експерименти над життям і здоров’ям українців”, – підкреслюють у партії.

Читайте також: 20 млрд грн допомоги від ЄС не повинні “закатати в асфальт” – Порошенко

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський не виключає, що Україна купуватиме російську вакцину від коронавірусу. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...