Водіям почнуть надходити “листи щастя” за їзду смугою громадського транспорту

12:59 11.02.2021

З 15 лютого камери автофіксації у столиці почнуть “ловити” водіїв, які попри заборону виїжджають на смугу громадського транспорту. То ж тим, хто буде нехтувати правилами, слід очікувати “листи щастя”.

Водіям почнуть надходити “листи щастя” за їзду смугою громадського транспорту
Світлодіодне освітлення

Як повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, перша така камера вже установлена на бульварі Дружби народів, 36 і досі працювала у тестовому режимі.

За його словами, вже наступного понеділка вона зможе фіксувати не тільки порушення швидкості руху, але й контролювати рух смугою для громадського транспорту.

Головний патрульний Києва також зауважив, що система фото- та відеофіксації довела свою ефективність. На місцях де встановлені комплекси автоматичної фіксації правопорушень кількість ДТП з потерпілими та загиблими знизились у три рази. 

Читайте також: Як часто водії попри правила заїжджають на смуги для громадського транспорту – дослідження

Нагадаємо, з 1 червня 2020 в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації порушень дорожнього руху. Адреси та карта, де встановлені камери, тут. У МВС кажуть, що кількість ДТП на ділянках автофіксації за 100 днів зменшилась втричі. Нещодавно система відеофіксації почала штрафувати власників авто на єврономерах.  Буквально напередодні у поліції анонсували появу на дорогах ще 220 камер фіксації порушень ПДР. 

До речі, фахівці дослідили, що найменше порушників на смугах громадського транспорту на вулиці Олени Теліги, а найбільше – на проспекті Перемоги. На відміну від автомобілістів, велосипедистам можна їздити смугою для маршрутного транспорту. Такі смуги скоро  планують облаштувати на мосту Патона та ще на семи вулицях.

Великий Київ у Google News

підписатися