Як часто водії попри правила заїжджають на смуги для громадського транспорту – дослідження

14:48 19.01

Дорожні фахівці проаналізували рух шістьма виділеними смугами для маршрутного транспорту та дослідили, наскільки часто водії порушують на них правила. Як виявилось, найменше порушників зафіксували на вулиці Олени Теліги, а найбільше – на проспекті Перемоги.

Як часто водії попри правила заїжджають на смуги для громадського транспорту – дослідження

Про це повідомляє у Телеграм-каналі Центр організації дорожнього руху.

Як зазначається, найменше порушників – особистого транспорту на виділеній смузі – зафіксовано вулиці Олени Теліги в напрямку проспекту Бандери – 23%; найбільше – на проспекті Перемоги в напрямку до площі Перемоги – 93%.

На інших ділянках спостерігалася така кількість порушень:

Бульвар Дружби народів

  • у напрямку площі Великої Вітчизняної Війни: смугою для громадського транспорту у середньому проїжджало 118 автомобілів за годину, із них 60 – порушників (особистого транспорту). Для порівняння: іншими смугами в середньому користувалось 3268 авто за годину.
  • у напрямку Деміївської площі: смугою для маршрутного транспорту у середньому проїжджало 126 авто за годину, із них 63 – порушники. Іншими смугами – 3273 авто.

Бульвар Лесі Українки

  • в напрямку Бессарабської площі: у середньому – 291 авто за годину; із них 259 – порушників. Іншими смугами – 1951 авто.
  • у напрямку до вулиці М. Бойчука: у середньому – 140 авто за годину, із них 95 – порушників. Іншими смугами – 1888 авто.

Фахівці аналізували дані щодо інтенсивності руху в годину пік – з 9:00 до 10:00, заміри проводилися впродовж року, на основі цього обчислені середні показники.

Читайте також: У столиці з’явилась перша камера, що фіксує виїзд автівок на смугу громадського транспорту

Нагадаємо, велосипедистам дозволили їздити смугою для маршрутного транспорту. У Києві планують облаштувати смуги громадського транспорту на мосту Патона та ще на семи вулицях.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...