Влада Зеленського заборгувала 1,5 мільярди військовим – Ірина Геращенко

Автор: Любава Лисичкіна
20:46 07.09

Українська армія потребує уваги, поваги і підвищення зарплат, які вже два роки «заморожені».

Влада Зеленського заборгувала 1,5 мільярди військовим – Ірина Геращенко

Заяву співголови фракції «Європейська Солідарність» Ірини Геращенко наводить сайт політичної сили.

«Ми маємо працювати над посиленням української армії. А що у нас відбувається? Півтора мільярда гривень – заборгованість сьогодні перед військовими. Заборгованість по бойовим, заборгованість по лікарняним, заборгованість по «речовим», – зауважила народна депутатка.

Геращенко зауважила, що два роки Зеленський говорив, що парад – це марнотратство, що він проведе парад, коли будуть звільнені  Крим і Донбас.

«Ми також раді, що цього року пройшов парад, але на цьому параді новенькими йшли тільки «автозаки», все інше – техніка модернізована, відремонтована, поставлена на озброєння в ЗСУ у 2014-2019, ще раніше. І сьогодні є ненормально, коли навіть на параді Зеленський у своїй промові – коли йде шляхетна, чудова, професійна армія, і не озвучив, а з ким же ми воюємо. Що ми воюємо з РФ», – наголосила Ірина Геращенко.

За словами політика,  і владу, і опозицію об’єднує розуміння того, що захистить українців і гарантом українськї  незалежності є українська армія, яка сьогодні потребує підтримки, уваги, фінансування, підвищення зарплат, бо 2 роки вони заморожені. Саме армія потребує поваги і уваги, переконана представниця «Європейської Солідарності».

До слова, Порошенко пропонує п’ять кроків для захисту українців від економічної кризи. Нагадаємо, раніше Порошенко зазначив, що влада вже порахувала, що можна витягнути 50-100 мільярдів доларів з людей, які після ковіду ледь зводять кінці з кінцями.

Великий Київ у Google News

підписатися