Влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли зустріти Порошенка – депутат

Автор: Любава Лисичкіна
21:45 12.01

Депутат Олександр Погребиський наголосив, що влада вже перейшла всі межі відносно політичного переслідування лідера опозиції й діє, як пишуть у соцмережах, «по бєспрєдєлу».

Влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли зустріти Порошенка – депутат
За словами  депутата, заступника голови фракції “Європейська Солідарність – Київ” в Київраді,  зустрічати Петра Порошенка приїдуть люди з усіх куточків України. І влада може вдатися до провокацій, щоб активісти не змогли дістатися Києва й безпосередньо аеропорту.
 
“На пропозицію зустріти в аеропорті п’ятого Президента України, лідера політичної партії Європейська Солідарність Петро Порошенко відгукнулися дуже багато небайдужих громадян з усіх куточків України. Очікується, що приїде надзвичайно багато людей, і ми розуміємо, що влада може вдаватися до провокацій, щоб люди не змогли дістатися Києва й безпосередньо аеропорту”, – зазначив   Олександр Погребиський.
 
Депутат наголосив, що влада вже перейшла всі межі відносно політичного переслідування лідера опозиції й діє, як пишуть у соцмережах, «по бєспрєдєлу».
 
“Ми будемо зустрічати й чекати Петра Порошенка, адже чудово розуміємо все, що відбувається в Україні й навколо неї: накопичення російських військ на українських кордонах, наростання російської агресії, збільшення кількості вбитих й поранених захисників… Єдиний професійний політик, який може захистити Україну – це Петро Порошенко”, – підсумував Олександр Погребиський.
 
Нагадаємо,  зустріч  лідера опозиції Петра Порошенка відбудеться наступного понеділка, 17 січня, в аеропорту «Київ-Жуляни» (новий термінал), збір о 8.00.
 

Як писав “ВК”, 20 грудня 2021 року п’ятому президенту України, народному депутату, лідеру партії “Європейська Солідарність” Петру Порошенку було оголошено підозру у державній зраді. Адвокат Порошенка Ілля Новіков зауважив, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова добре розуміє рівень фальсифікації цієї підозри й саме тому вона вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ.

Наразі Порошенко знаходиться за кордоном і проводить ділові зустрічі з європейськими партнерами. 6 січня він повідомив, що 17 січня повернеться в Україну та зустрінеться з генпрокуроркою Венедіктовою.

Великий Київ у Google News

підписатися