Влада Київщини прозвітувала, що ремонтуватиме і збудовуватиме у найближчі три роки

19:12 27.01

Область має затверджену Програму будівництва й ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки. Серед запланового – довгобуд, добудови та нові будівництва.

Влада Київщини прозвітувала, що ремонтуватиме і збудовуватиме у найближчі три роки

Як ідеться на сайті КОДА, у  програмі  передбачено 260,2 млн грн на ремонт і будівництво.

Зокрема,  протягом  трьох років  на Київщині  мають бути  відремонтовані та збудовані 20 об’єктів, зокрема 14 закладів освіти, 3 заклади охорони здоров’я та 3 заклади спорту.

Окрім цього, у 2021 році заплановано завершення реконструкції (капремонту),  розпочатої раніше,  у  школі у с. Проців, у дитячому садку в с. Лебедівка, у  Грузецькій медичній амбулаторії  та у Пашківській загальноосвітній школі.  Також мають бути завершено роботи з реконструкції  дошкільного навчального закладу «Ластівка»  у Вишгороді та  закладу культурно-просвітницького і спортивного обслуговування населення та психологічної реабілітації учасників АТО в с. Дружня. 

Як зазначили в КОДА,  йде мова і про  введення в експлуатацію довгобуду – ЗОШ №1 в місті Українка, яка розрахована  на 350 навчальних місць.

До слова, в одному з київських професійно-технічних училищ на Подолі відкрили навчально-практичний центр кулінарії та кейтерингу, навчання в якому відбуватиметься з використанням інформаційно-цифрових технологій.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...