Влада думає над тим, як видати “тисячу Зеленського” громадянам без “Дії”

Автор: Володимир Хлєбников
16:58 17.12.2021

У третьому кварталі 2022 року Міністерство цифрової трансформації України планує запровадити інші способи оформлення заявки на отримання 1000 грн за повну вакцинацію від COVID-19. Мова йде про тих громадян, у яких немає мобільного застосунку “Дія”.

Влада думає над тим, як видати “тисячу Зеленського” громадянам без “Дії”

Про це повідомив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік.

У третьому кварталі 2022 року ми плануємо запровадити інші способи подачі заяви на отримання цієї 1000 гривень“, – сказав він.

За словами чиновника, програма “єПідтримка”, за якою передбачається виплата тисячі гривень повністю вакцинованим від COVID-19 громадянам, триватиме й у 2022 році. Вже наступного року будуть відпрацьовані і запущені механізми оформлення цих виплат для тих громадян, які не мають застосунку “Дія”.

Про які саме механізми йде мова, Банік не повідомив.

Читайте також: “Вовина тисяча” дійшла до людей: є перші щасливчики та магазини, які “наярюють” з пропозиціями

Нагадаємо, програма “єПідтримка”, ініційована президентом Володимиром Зеленським, триватиме впродовж наступного року. Завдяки їй громадяни зможуть отримати від держави підтримку в розмірі однієї тисячі гривень.

За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал або купити квитки для мандрівок усередині країни – на внутрішні авіа- та залізничні рейси, а також придбати книжки.

Читайте також: Обіцяти – не значить одружитись. Депутат висміяв ідею Зеленського про тисячу для вакцинованих

Участь у програмі зможуть узяти повнолітні громадяни, які пройшли повний курс вакцинації, що підтверджується відповідним сертифікатом у мобільному застосунку “Дія”.

Раніше повідомлялося, що українці від 60 років зможуть витратити “тисячу Зеленського” на ліки.

Великий Київ у Google News

підписатися