“Вовина тисяча” дійшла до людей: є перші щасливчики та магазини, які “наярюють” з пропозиціями

Автор: Любава Лисичкіна
19:40 16.12.2021

Українці вже публікують в соцмережах скріншоти зарахувань тисячі за вакцинацію на картку єПідтримка. Крім цього, вже є й ті, хто пропонує власний товар та із здоволенням “пошопить” ці кошти.

“Вовина тисяча” дійшла до людей: є перші щасливчики та магазини, які “наярюють” з пропозиціями

Користувачі соцмереж вже повідомляють про отриману “тисячу від Зеленського” за вакцинацію. Можна заначити, що першими поки що вихваляються грошами клієнти Монобанку:

За словами співвласника банку Олега Гороховського, близько півмільйона клієнтів, які подали заявки на тестування виплат в Дії, отримають гроші вже сьогодні. Планується, що в 20-21 грудня (закінчення тестування виплат в Дії) будуть зараховувати кошти миттєво після схвалення заявки.

“Коли отримаєте гроші не поспішайте їх витрачати, ми надішлемо вам у виписку пропозиції від наших партнерів і ви зможете витратити їх повністю і з приємними знижками (для цього потрібно оновити версію програми, оновлення вийде сьогодні-завтра)”, – додав Гороховський.

В цей же час, магазини вирішили не чекати і починають активно пропонувати витратити гроші на свій товар. Зокрема, кияни почали отримувати на телефони повідомлення із закликом “позбутися” отриманих коштів:

Фото: Facebook Т.Урбанської

Ми писали, як подати заявку на “вовину тисячу” в “Дії”. Варто зауважити, що витратити гроші потрібно за 4 місяці або ж виплата повернеться державі. Згодом стало відомо, що люди від 60 років зможуть витратити “ вовину тисячу ” на ліки.

Нагадаємо,15 листопада президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні заявив, що кожен, хто зробить два щеплення, отримає від держави тисячу гривень через додаток “Дія”. Виплати почнуться з 19 грудня – Дня святого Миколая. За ці кошти можна буде придбати абонемент у спортзал, відвідати кінотеатр, театр, музей, концертний зал чи виставковий центр, купити квитки для мандрівок всередині країни. Видача цих коштів готівкою не передбачена.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, в поточному році на програму підтримки вакцинації буде виділено три мільярди гривень, ще стільки ж – на початку наступного року, а надалі планують “розширювати фінансування”.

Великий Київ у Google News

підписатися