У Вовчанську зникли двоє волонтерів з Київщини, яких могли вбити окупанти

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 14.05

Поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали.

У Вовчанську зникли двоє волонтерів з Київщини, яких могли вбити окупанти Фото: Тамаз Гамбарашвілі, Суспільне Харків/Дмитро Гребінник
Світлодіодне освітлення

Про це “Суспільне Харків” розказав начальник Вовчанської міської адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

“Є інформація, що у перший день масованих обстрілівта евакуації, 10 травня,  волонтери самовільно, не узгоджуючи ні з поліцією, ні з нами, виїхали в місто, не володіючи інформацією, що не потрібно їхати у північну частину міста. Перебування цих двох волонтерів зараз невідоме. Або вони попали під обстріл і загинули, або потрапили в полон — ми не розуміємо цього”, — сказав начальник МВА.

За словами Гамбарашвілі, громадська організація, яка відправляла волонтерів, звернулася до поліції з заявою про зникнення двох людей. Керівник відділу евакуації координаційного гумцентру Олег Іванов повідомив, що це волонтери з Київської області, які хотіли допомогти з евакуацією населення у Вовчанську і заїхали у місто для евакуації або іншої гуманітарної цілі. Але вони не координувалися.

Один з волонтерів, які зникли у Вовчанську, міг загинути, повідомив керівник слідчих поліції Харківщини Сергій Болвінов.

“Поки точилися бої за місто, двоє волонтерів на власній машині поїхали до Вовчанська, щоби евакуювати звідти місцеву родину. Але до адреси вони так і не доїхали — зникли. Ми вже розслідуємо цю справу, та, на жаль, за попередньою інформацією та даними від свідків, хлопців розстріляли російські військові. Один з них, ймовірно, поранений, другий — не вижив”, — повідомив Болвінов.

Місцева влада закликає усіх волонтерів та небайдужих, які мають змогу допомогти, координувати свої дії з військовою адміністрацією, з поліцією, з координаційним центром, щоб не було таких випадків.

До слова, частину новостровених бригад ЗСУ готує для захисту Києва.

 

Великий Київ у Google News

підписатися