Війна на стіні: расистське графіті на набережній Дніпра розмалювали пісюнами

16:22 07.06.2020

Той, хто уміє дивитись, може побачити набагато більше цікавого, ніж звичайний обиватель. Наприклад, стіна на набережній Дніпра може засвідчити, що столиця не лишається осторонь жодних суспільних процесів, де б вони не відбувались.

Війна на стіні: расистське графіті на набережній Дніпра розмалювали пісюнами
оренда квартири Київ

Наприклад, коли у Сполучених Штатах почались протести після вбивства копом чорношкірого Джорджа Флойда, на відомій всім стіні на набережній Дніпра з’явилось нацистське графіті з куклускланівцем (Ку-клус-клан – ультраправа організація в США, яка відстоювала такі ідеї, як перевага білих та білий націоналізм) і кельтським хрестом – також символом ультраправих. Автори малюнку висміяли антифашистські протести у Штатах і переінакшили їхній лозунг “Black Lives Matter”, написавши, що мають значення лише життя білих. 

графити

Наприкінці цього тижня, коли у Києві відбулись масові акції протесту проти міністра МВД Арсена Авакова, “куклускланівця” замалювали червоною фарбою, додавши напис “мусорські шмари”.

За день невідомі замалювали все чорною фарбою і залишили расистський за змістом підпис “White power”, знову ж-таки з с символом нацизму – кельтським хрестом. І ось минулої ночі це графіті “прикрасили” зображенням статевих чоловічих органів і надписом про те, що розмір члена не має значення.

powerukraine

Великий Київ у Google News

підписатися