Відсторонення Разумкова, борги медикам, закуп дорогих унітазів “Укрзалізницею” та ПЛР-тест для входу до установ – найбільш резонансні новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:48 05.10.2021

У вівторок, 5 жовтня, столиця дізналася про продовження скандалу у Верховній Раді, пов’язаного з протистоянням монобільшості Зеленського та спікером парламенту. Крім цього, стала відомо сума боргу перед українськими медиками та сума коштів, витрачених на придбання сантехніки “Укрзалізницею”. Шокувала киян інформація про недопуск до міських установ відвідувачів без COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів.

Відсторонення Разумкова, борги медикам, закуп дорогих унітазів “Укрзалізницею” та ПЛР-тест для входу до установ –  найбільш резонансні новини дня
оренда квартири Київ

Рада відсторонила Разумкова від ведення пленарних засідань

“240 голосами народних депутатів було відсторонено Голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова від ведення пленарних засідань”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, голосування з питання про відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова може пройти у четвер, 7 жовтня

За красивими обіцянками влади ховається заборгованість по зарплаті перед медиками та загроза скорочення – Володимир Прокопів

За красивими заявами центральної влади про збільшення мінімальної зарплати для лікарів насправді криється величезна заборгованість про зарплаті і реальна загроза скорочення понад 130 тисяч медиків.

За словами Прокопіва, заборгованість по зарплаті серед медиків станом на сьогодні складає 108,5 мільйонів гривень.

“Укрзалізниця” накупила унітазів, дорожчих, ніж мотоцикли, і кнопок змиву за ціною смартфона

Філія «Пасажирська компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця» 16 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Компанія АМБ» на постачання запчастин до вакуумних туалетів на 27,51 млн грн.

Вартість окремих запчастин є дуже високою. Наприклад, сідушка з кришкою від німецького виробника Evac коштує 9 456 грн . Або кнопка змиву – 6 790 грн, пишуть «Наші гроші».

Поки що тільки маски і дистанція – у КМДА пояснили, коли перестануть пускати у заклади без COVID-сертифікатів і тестів

У ЗМІ поширилася  інформація про посилення обмежень у столиці і обов’язкову наявність COVID-сертифікатів і тестів для відвідування організацій і закладів.

У КМДА відповіли на це: поки у Києві встановлений “жовтий” рівень епіднебезпеки, наявність COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів не є обов’язковою умовою для відвідування міських закладів або установ. Основні вимоги зараз – маска та дотримання дистанції.

Великий Київ у Google News

підписатися