Відома ведуча новин обурена “маринуванням пасажирів” у “Борисполі”: реакції – нуль

Автор: Любава Лисичкіна
19:16 21.01

Журналістка звернула увагу на те, що втомлені пасажири, як оселедці в банці стоять в чергах на паспортному контролі, а діти нудяться і плачуть. І ні про яку дистанцію на порозі чергового сплеску пандемії  не йдеться!

Відома ведуча новин обурена “маринуванням пасажирів” у “Борисполі”: реакції – нуль Фото: Facebook А.Мазур

Відповідний допис у Facebook оприлюднила журналістка, ведуча “ТСН.Тиждень” Алла Мазур. 

Зокрема, ведучу дуже обурив величезний натовп людей на паспортному контролі і неможливість працівників аеропорту це питання врегулювати.  

“І знову неймовірно злить думка: ну чому? Чому в більшості європейських столиць, як тільки збирається купа пасажирів з кількох рейсів – тут же виводять додаткових прикордонників і відкриваються ще кілька віконець? Хлопці і дівчата в уніформах стоять спеціально, щоб спрямовувати всіх у вільні вікна, черга на очах меншає – і ти відчуваєш себе цивілізованою людиною в цивілізованій країні”, – зазначила Мазур.

Також ведучу розхвилювало й те, що жодної дистанції в умовах пандемії не дотримуються і за цим в аеропорті теж ніхто не стежить.

“І ось – головні авіадвері Києва. Велкам додому! Втомлені пасажири, як оселедці в банці. Діти нудяться і плачуть. Батьки намагаються їх розважити. Ні про яку дистанцію на порозі чергового сплеску пандемії  не йдеться! Але мої земляки цивілізовано мовчать і терпляче рухаються вперед: зі швидкістю черепахи. З довжезного ряду паспортних кабінок – працює лише три! Підійшла до працівниці аеропорту, яка за всім цим стежить. Попросила передати прикордонникам: може, не знають, що у них на контролі завал. Реакції – нуль”, – пожалілася Мазур.

Також ведуча пообіцяла тим, хто з нею стояв поруч у черзі, що “нагадає керівникам Держприкордонслужби України і відповідальним за паспортний контроль в аеропорту Бориспіль”.

“За великим  рахунком, отаке регулярне “маринування пасажирів” це, по-перше, злочин перед людьми: бо порушуються всі епідемічні правила, і пасажирів просто провокують на близький контакт. По-друге – дуже погана презентація країни. Фактично – антиреклама. А головне – приниження і зневага до своїх співгромадян”, – наголосила Мазур.

До слова, цього року в Києві відкриють 5 торгових центрів – адреси.

Великий Київ у Google News

підписатися