Цього року в Києві відкриють 5 торгових центрів – адреси

Автор: Марія Супрун
14:56 21.01

Протягом 2022 року у Києві планують відкрити 5 торгових центрів.

Цього року в Києві відкриють 5 торгових центрів – адреси

Про це повідомляє Асоціація рітейлерів України.

Центри з’являться на вулицях Антоновича, Маршала Малиновського, Драйзера, а також проспектах Леся Курбаса та Бажана. Зокрема заплановано відкриття таких ТРЦ:

ТРЦ Ocean Mall

Адреса: вул. Антоновича
Заявлена дата відкриття: ІІ квартал 2022 року

У ТРЦ буде облаштований digital-парк і лазерний кінотеатр із залом IMAX, магазин ІКЕА, продуктовий гіпермаркет на 9000 кв.м. Загалом, проєкт об’єднає 800 магазинів. Серед орендарів – Сільпо, іспанська група Inditex (Zara, Pull & Bear, Bershka), H&M. 

ТРЦ Lake Plaza

Адреса: вул. Маршала Малиновського, 12
Заявлена дата відкриття: 2022 рік

Колишній ТРЦ Метрополіс після реконструкції буде перетворений на багатофункціональний комплекс. Вже виконано ребрендинг, у межах якого назва об’єкта змінилася на Lake Plaza. На фасаді буде розміщено відеоекран площею понад 300 кв. м.

ТРЦ New Ray

Адреса: вул. Драйзера, 21
Заявлена дата відкриття: 2022 рік

ТРЦ будують на базі колишнього універмагу «Троєщина» на перехресті вулиць Драйзера та Бальзака. На території об’єкту буде розташовано кінотеатр на 6 залів, розважальну зону, а також супермаркет на цокольному поверсі.

ТРЦ “Апрель” (ІІ черга)

Адреса: пр-т. Леся Курбаса, 20
Заявлена дата відкриття: 2022 рік

Будується продуктовий супермаркет, дитячий розважальний центр і 6-зальний кінотеатр, магазини сегментів моди, електроніки, спортивних і дитячих товарів. Загалом в ТРЦ буде близько 300 магазинів. Крім того, передбачено офісний простір April City Office Space і паркінг.

ТОЦ Olympic Park

Адреса: пр-т Бажана, 17
Заявлена дата відкриття: 2022 рік

Торгово-офісний центр зводиться в складі однойменного житлового комплексу на лівому березі Дніпра. Планується галерея бутиків, продуктовий супермаркет, ресторани, аптека і банківське відділення, фітнес-центр і салони краси, а також офісні приміщення. 

Додамо, що на початку 2023 року також планується відкриття ТРЦ White Lines по вул. Васильківська, 1. Чотирирівневий ТРЦ будується на базі колишніх корпусів “Довженко-Центру”. У ТРЦ мають розмістити Сільпо та фітнес-клуб Energym. 

Нагадаємо, названо три столичні ТРЦ, в яких порушують карантинні правила.

Великий Київ у Google News

підписатися