Відома адвокатка поділилася зворушливим спогадом про Романа Ратушного

Автор: Володимир Хлєбников
09:55 15.06

Відома українська адвокатка та волонтерка Євгенія Закревська оприлюднила короткий діалог з київським активістом Романом Ратушним, який 9 червня загинув під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Відома адвокатка поділилася зворушливим спогадом про Романа Ратушного

Розмова, вочевидь, відбулася на початку повномасштабного вторгнення РФ, коли Ратушний записався у лави Збройних сил України.

Женя, я записав тебе в анкеті довіреною особою. В разі чого. Тобі зателефонують. Ти ж не проти? Ти ж мій адвокат, так правильно?
– Ну ок…
– Але я не писав, що ти адвокат, щоб не подумали, що я проблемний. Я написав – сестра“.

Цей коротенький діалог та спільне фото з активістом Закревська оприлюднила 15 червня у себе в Facebook. Менш ніж за годину допис лайкнули понад 1100 користувачів.

Читайте також: “Ти вибив одних орків з Протасового Яру ще до війни”: кияни про загиблого Романа Ратушного

Як писав “ВК“, 9 червня під час виконання бойового завдання під Ізюмом на Харківщині загинув відомий столичний активіст, лідер ГО «Захистимо Протасів яр» Роман Ратушний. Широкому загалу про його загибель стало відомо лише 14 червня. За три тижні активісту мало виповниться 25 років.

Роман Ратушний став відомим під час низки акцій протесту проти забудови Протасового Яру в Солом’янському районі Києва. Він був головою ініціативи, а потім і громадської організації «Захистимо Протасів Яр».

Крім того, Ратушний отримував підозру нібито за участь у заворушеннях біля Офісу президента на підтримку активіста Сергія Стерненка. Більшість столичних активістів, громадських діячів та юристів обґрунтовано вважають його справу сфальсифікованою. Саме через це користувачів соцмереж обурили заголовки деяких ЗМІ, зокрема проросійських, про його загибель.

Читайте також: Батько Романа Ратушного: Я не вірив у його загибель. Документи сина майоріли у ворожих пабліках

Великий Київ у Google News

підписатися