Адвокати забудовника “хворими фантазіями” зірвали засідання суду по Протасовому Яру – активіст

Автор: Володимир Хлєбников
18:41 11.01.2022

Фінальне засідання Верховного Суду щодо заборони будівництва в Протасовому Яру, яке мало відбутись 11 січня, зірвано адвокатами забудовника. Засідання перенесли на 19 січня.

Адвокати забудовника “хворими фантазіями” зірвали засідання суду по Протасовому Яру – активіст
Світлодіодне освітлення

Про це повідомив київський активіст Роман Ратушний.

За його словами, адвокат бізнесмена Геннадія Корбана і компанії-забудовника Олексій Шевчук написав заяву про відвід судді Міщенка.

Підстава — суддя Міщенко його уявний друг. Щоб повідомити світу цю сумнівну новину, Шевчук спеціально зайшов в процес напередодні засідання (5 січня). Заяву аргументував своїми хворими фантазіями про те, що він з суддею ледь не найкращі друзі (постійно бачиться на конференціях, разом читають лекції, обговорюють справи тощо). Жодних доказів Шевчук до заяви про відвід не надав, а в засіданні з’ясувалось що суддя Міщенко раніше був адвокатом і власне це єдине, що пов’язує його з адвокатом Корбана – Шевчуком. Останній раз Міщенко раз бачив Шевчука 4-5 років тому і навіть не зміг пригадати з якого приводу. Власне тому відвід і не задовольнили“, – написав Ратушний на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Захист Протасового Яру триває. Київрада створила робочу групу

Крім того, активіст повідомив, що інший відповідач по справі, ТОВ “Дайтона Груп”, подав ще одну касаційну скаргу.

Суд взяв перерву на те, щоб ознайомитись з продуктом імітації бурхливої діяльності адвокатів до 9:30 19.
Чарівність ситуації додає два факти:

1. Контора Шевчука в іншому процесі (позов до мене про захист честі та гідності) доводить, що Корбан не має ніякого відношення до “Дайтона”, до забудови Протасового Яру, до судових процесів навколо цього. Певно, саме тому особистий адвокат Корбана вирішив зірвати один з цих процесів, до якого “Корбан не має ніякого відношення”, козирнувши уявною дружбою із суддею.
2) Буквально три тижні тому Адміністративна палата Верховного суду підтвердила дійсність рішення Київради про повернення Протасовому Яру статусу зеленої зони. При цьому суд підтвердив, що єдиний договір оренди ділянки де неКорбан вирішив будувати хмарочоси закінчився у 2017 році“, – повідомив Роман Ратушний.

Він також закликав всіх небайдужих відвідати засідання, перенесене на 19 січня, й висловив сподівання, що  “суд нарешті зможе винести рішення“.

Коментарів забудовника або його представників у публічному доступі поки що немає.

Нагадаємо, на початку січня Касаційний адміністративний суд визнав законним рішення Київської міської ради про заборону будівництва в парку “Протасів Яр”.

Читайте також: Протасів Яр не віддадуть забудовникам: Київрада оскаржуватиме рішення Окружного адміністративного суду

Великий Київ у Google News

підписатися