Від зварника до кравця: хто у Києві може безкоштовно здобути робітничу професію

Автор: Галина Ворона
05:05 20.01

Учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи та незайняте населення можуть безкоштовно здобути робітничі професії.

Від зварника до кравця: хто у Києві може безкоштовно здобути робітничу професію
Світлодіодне освітлення

Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, такі можливості передбачає спільний проєкт Департаменту освіти та науки Києва з німецькою благодійною організацією Sequa.

Курси  розраховані на 3-4 місяці, а навчатись є можливість за такими освітніми програмами, як “Водій автотранспортних засобів категорія С”, “Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування”, “Зварник”, “Електрик/Електромонтажник”, “Кравець”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Після закінчення видається сертифікат державного зразка, що реєструється в базі ЄДЕБО.

Ми вже другий рік поспіль разом із нашими німецькими партнерами проводимо таке безкоштовне навчання, розуміючи на скільки всім регіонам України потрібні кваліфіковані кадри для відновлення та обслуговування інфраструктурних об’єктів. Для ефективного навчання в закладах столиці є все необхідне – і технічна база, і фаховий персонал. Зараз долучено до програми 5 закладів професійної освіти. Також за допомогою освітнього ваучера можна пройти навчання в 15 закладах із 41 професії”, – наголосив Валентин Мондриївський.

Отримати інформацію щодо реєстрації на навчання можна за телефонами:

  • 099-670-03-25 – комунальний заклад професійної освіти “Київський професійний коледж автотранспортних технологій». Навчання здійснюється за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.
  • 096-288-49-94 – комунальний заклад професійної освіти “Київський професійний коледж будівництва і комунального господарства». Навчання здійснюється за професією “Зварник”.
  • 044-430-93-76; 095-660-31-57 – комунальний заклад професійної освіти “Київський професійний енергетичний коледж”. Навчання здійснюється за навчальною програмою “Електрик/Електромонтажник”.
  • 066-683-75-65 – комунальний заклад професійної освіти “Київський професійний коледж технологій та дизайну одягу» на базі навчально-практичного центру “Smart фабрика”. Навчання здійснюється за професію “Кравець”.
  • 050-775-16-66 – комунальний заклад професійної освіти “Київський професійний коледж автотранспортних технологій”. Навчання здійснюється за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”.

Читайте також: Топ-10 найбільш затребуваних вакансій у Києві: кого шукають роботодавці і скільки готові платити

Нагадаємо, середня зарплата у Києві складає близько 20 000 грн – стільки у столиці отримують трактористи, копірайтери, юристи, швачки, офіціанти, кухарі, візажисти, кур’єри з власним автомобілем та інші. Найбільше – до 70 000 грн – отримують військовослужбовці та працівники IT-сфери. Роботу з зарплатою від 30 000 до 40 000 грн пропонують лікарям у приватних клініках, колекторам, архітекторам, покрівельникам, дизайнерам меблів, майстрам СТО, автоелектрикам, автомеханікам, автослюсарям.

Великий Київ у Google News

підписатися