Від коронавірусу помер екс-глава Деснянського району Анатолій Мокроусов

16:21 10.01

На 78 році життя від коронавірусу помер народний депутат трьох скликань, багаторічний очільник Деснянського району столиці Анатолій Мокроусов.

Від коронавірусу помер екс-глава Деснянського району Анатолій Мокроусов Фото: Вечірній Київ

Про це повідомила ексдепутат Київради Тетяна Меліхова на своїй сторінці у Facebook.

“Обірвалося життя Мокроусова Анатолія Олексійовича – відомого політичного, державного і громадського діяча, народного депутата України трьох скликань, внаслідок захворювання на COVID-19. Досвід роботи разом з цією людиною для мене безцінний. Анатолій Олексійович присвятив своє життя служінню людям і залишив лише позитивні здобутки та хороший слід у спогадах жителів лівобережних районів Києва”, – написала Меліхова та опублікувала спільне фото.

З моменту створення Ватутінського району в 1987 році, Мокроусов стояв біля джерел його розбудови. Завдяки його ініціативі та сприянню у районі було розширено житловий фонд та об’єкти соціальної інфраструктури – школи, дитячі садочки, поліклініки, заклади культури та спорту, зазначили у Деснянській РДА. Після перейменування району у 2001 році Анатолій Мокроусов очолив Деснянську райдержадміністрацію. На цій посаді він пропрацював до 2002 року.

Крім того, як зазначила Меліхова, в один день з Мокроусовим помер від коронавірусу Андрущенко Іван Іванович, який працював після новоутворення району у Києві головою виконкому Ватутінської районної ради, був тісно пов‘язаний у своїй роботі з Анатолієм Мокроусовим.

“Не можу усвідомити, що в один день пішли з життя двоє моїх друзів. Андрущенко Іван Іванович також відійшов у вічність… Фатальний збіг обставин та фатальні наслідки після перенесеної хвороби COVID-19”, – повідомила Меліхова.

Нагадаємо, 28 жовтня від коронавірусу помер мер Борисполя Анатолій Федорчук, який отримав перемогу на місцевих виборах. Через його раптову смерть у Борисполі 17 січня відбудеться повторне голосування на виборах мера міста. Про кандидатів читайте тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...