Ветеран АТО змайстрував у Борисполі триметрового Оптімуса Прайма (ФОТО)

21:13 27.01.2021

Велетенську скульптуру “командира трансформерів” Оптімуса Прайма помітили у передмісті Києва, в Борисполі. ЇЇ автором виявився колишній АТОвець, а нині підприємець Валерій Нікітюк, який вже не уявляє свого життя без нового хобі.

Ветеран АТО змайстрував у Борисполі триметрового Оптімуса Прайма (ФОТО)
оренда квартири Київ

Про це йдеться у сюжеті ІА “Погляд”. 

Валерій Микитюк був звичайним зварювальником з Борисполя. Після початку російсько-української війни чоловік взяв у руки зброю та став на захист рідної країни. Згодом, демобілізувавшись, чоловік патрулював з друзями вулиці рідного міста. Аж поки одного разу від його товариша поступила пропозиція “створити щось прикольне”, тож вони разом почали перебирати відомих персонажів мультфільмів та шукати ідею для втілення.

Першими витворами Валерія стали мультгерої Валлі та Єва.  Вони принесли майстру не аби-яку славу в рідному місті, а прохання створити нові інсталяції почали сипатись дедалі частіше. Після цього на вулицях Борисполя почали з’являтись й інші скульптури, як от собака-охоронець з рушницею та чеширський кіт. 

Таким чином, перш ніж створити триметрову скульптуру Оптімуса Прайма, майстер вже мав певний досвід за плечима. За його словами, над “трансформером” працював чотири місяці, у роботі використовував понад півсотні деталей.

Кожну деталь виготовляли власноруч, без креслень та ескізів. Найскладнішою виявилась робота над головою, а саме – над обличчям. Доводилось багато підбирати елементів, вирізати, вигинати. Це доволі кропіткий процес», – розповідає подробиці виготовлення скульптури майстер.

На цьому чоловік не планує зупинятись. У його майстерні наразі ведеться робота над Беззубиком з мультика “Як приручити дракона” та Бамблбі з “Трансформерів”.

Валерій зізнається, що основна мотивація у роботі над мультперсонажами для нього – його маленький син.

Нові роботи будуть презентовані на виставці вже за кілька місяців. А його найбільша мрія зварювальника – власна арт галерея, де він хоче зібрати усі свої витвори.

 

А тим часом у столичних школах відроджують майстерні нового формату. Тут дітки зможуть спробувати себе обробці різних матеріалів, дослідити елементи техніки, ведення домашнього господарства, розробити інтер’єр будинку та навіть формувати сімейний бюджет.

Читайте також: Для кухарів та кондитерів відкрили сучасний центр. Тут є 3D-принтер для шоколаду (ФОТО) 

Великий Київ у Google News

підписатися