У столичних школах відроджують майстерні нового формату

15:58 30.08.2020

У загальноосвітній школі № 199 Шевченківського району запроваджують пілотний проєкт “Відродження шкільних майстерень”, що передбачає створення спеціалізованих класів з відповідним матеріально-технічним обладнанням. Поступово цей проєкт буде впроваджений в кожній школі.

У столичних школах відроджують майстерні нового формату
Про це повідомив голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга.

За його словами, для школи № 199 частково закупили необхідне обладнання – навчальний заклад готовий до проведення перших пробних профільних уроків

В майбутньому майстерню будуть оновлювати та доповнювати інструментарієм, багатофункціональними станками. Також найближчим часом планується проведення капітального ремонту в великій майстерні, що буде відповідати всім сучасним вимогам.

Гаряга каже, що наразі у всьому світі роблять акцент переважно на цифрові технології, а про комплексне формування у дітей життєвих компетенцій почали забувати.

На його думку, діти повинні навчитись орієнтуватись в виробництві, обробці різних матеріалів, елементах техніки, веденні домашнього господарства, продуктах харчування, проєктних роботах з розроблення інтер’єру будинку, проведення ремонтних робіт та навіть формування сімейного бюджету.

майстерня, школа

Читайте такожДе в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, столичних школярів з 1 вересня чекають нові реалії. Зокрема, окремі входи, різні графіки, можливість змішаного навчання.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...