Весняний лук для киян та кияночок: німецький дизайнер Френк Пітер Вільде створює живу колекцію одягу в українських барвах (ФОТО)

Автор: Оксана Тупальська
16:47 10.05.2023

Німецький дизайнер та блогер Френк Пітер Вільде перетворив свій профіль в Інстаграм на показ одягу в українських барвах. Антивоєнну та проукраїнську тематику митець стилізував у пальтах, куртках, світшотах, сорочках та тішетах.

Весняний лук для киян та кияночок:  німецький дизайнер Френк Пітер Вільде створює живу колекцію одягу в українських барвах (ФОТО)
Світлодіодне освітлення

Фотосесії проводить самостійно – у ліфті. Весняні речі показує для чоловіків та жінок, любителів стрітарту та класики.

Аби реалізувати проект стильної підтримки України Френк Пітер Вільде приїхав до Києва 22 лютого цього року. З того часу фотографує нові і нові речі та демонструє сотням тисяч підписників з усього світу. 

Цикл світлин, який дизайнер назвав “Щоденник війни” щодня отримує позитивні відгуки людей з різних країн. 

Разом з екскурсоводом Юлією Бевзенко Пітер відвідав історичний центр Києва та назвав “місцем віри і сили” Софійський собор.

Між іншим, попри барвистий і креативний стиль одягу, який демонструє німецький гість, до храму він прийшов у акуратній вишиванці, в класичному костюмі, і лиш з невеликими аксесуарами в синьо-жовтих кольорах, подібними до тих, які обмінюють на вулицях української столиці на кошти для ЗСУ.

Має стиліст і декоративні речі, придбані в Україні – хустину від Укрзалізниці, шкарпетки Bravery, каблучку Ukraine та підвіску з Тарасом Шевченком. 

Френк Пітер Вільде у спілкуванні з журналістами розповів, що після Києва мріє відвідати Крим – коли той знову буде українським. А ще мріє, щоб в Україні настав мир, і всі біженці зі світів змогли повернутися додому. 

На початку війни в Україні дизайнер волонтерив на Центральному вокзалі у Києві, багато спілкувався з українцями, які тікали від війни. Каже, поговоривши з багатьма українцями, усвідомив, що цих людей можуть убити, можуть ламати кістки, але нікому не вдасться зламати дух, бо нескорені.

Нагадаємо, “ВК” розповідав про методи відновлення українських вишивок та показував, як виглядали орнаменти у різних регіонах країни. 

Великий Київ у Google News

підписатися