Вчора в Києві вакцинувалась рекордна кількість людей

Автор: Марія Супрун
22:04 13.06

Протягом суботи, 12 червня, у Центрі вакцинації, який розгорнуто в Міжнародному виставковому центрі від COVID-19, було вакциновано 3014 містян.

Вчора в Києві вакцинувалась рекордна кількість людей

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, наразі це рекордний результат для «вакцинації вихідного дня», яка в столиці триває вже третій тиждень поспіль.

«Ми нарощуємо темпи. Це відбувається, в першу чергу, завдяки тому, що кожного разу вдосконалюємо організаційні моменти. Так, цими вихідними вчергове збільшено кількість вакцинальних бригад. Минулого тижня ми розмежували потоки бажаючих вакцинуватися на «живу» чергу і чергу з киян, яких запросили смс-повідомленням. А напередодні цих вихідних я провела робочу нараду з представниками системи Helsi, у результаті якої ми запропонували киянам записуватися на щеплення самостійно за допомогою сервісу Helsi.me», – зазначила Гінзбург.

За словами директора сервісу Helsi Євгена Донця, таку новацію кияни сприйняли напрочуд позитивно. Вже за п’ять годин після відкриття запису всі вільні слоти були зайняті. На суботу самостійно зареєструвалися близько 1000 осіб.

Валентина Гінзбург подякувала киянам за відповідальне ставлення до власного здоров’я,  медикам – за роботу, студентам столичних медичних коледжів – за волонтерську допомогу, а сервісу Helsi – за надані технічні можливості та швидке фахове реагування на нові виклики.

Нагадаємо, центр вакцинації в МВЦ відкрився в столиці наприкінці травня. 29 травня “ВК” побував на відкритті Центру вакцинації в МВЦ.

Що необхідно мати при собі для вакцинації – тут.

Читайте також: Замість Pfizer прострочена вакцина від дифтерії та правця – чим вакцинують викладачів у столиці?

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...