Вантажівки заїжджають в Київ попри заборону – затори тотальні (ФОТО)

08:44 19.05

Вантажний транспорт в’їжджає в Київ попри заборону, яка введена з 18 травня у години пік. Скупчення фур “Великий Київ” помітив сьогодні зранку на проспекті Бажана. У місті спостерігаються тотальні затори, зокрема, на всіх чотирьох в’їздах у столицю.

Вантажівки заїжджають в Київ попри заборону – затори тотальні (ФОТО)

Зазначимо, що обмеження для вантажівок встановлено на 4 в’їздах до Києва: на Житомирському, Бориспільскому, Одеському та Гостомельському шосе з 7:00 до 10:00 та з 17:00 до 20:00.

На фото – проспект Миколи Бажана о 8:00, ділянка поруч з метро “Позняки”. Це заїзд з Бориспільського напрямку – на Південний міст з подальшим просуванням Об’їзною дорогою та виїздом на одеський, львівський та рівненський напрямки.

Спостерігається велике скупчення автотраків – більше 10 на кілька квадратних кілометрів. Навряд чи це вчорашні заїзди. Бо відстійників для фур вздовж ділянки “Бориспільська” – “Вирлиця” – “Харківська” – “Позняки” немає.

Гугл фіксує затор у напрямку Південного мосту. Фактично “намертво” стоїть усе, починаючи з метро “Харківська”.

загрузка...

Візуальні спостереження підтверджують: автотранспорт рухається зі швидкістю кілька кілометрів на годину.

А що ж на інших в’їздах? Ситуація така ж – транспорт стоїть.

Житомирське шоссе

Проспект Перемоги традиційно стоїть починаючи з метро “Академмістечко”. Доїхати до метро “Берестейська” вкрай складно. Рух пришвидшується на ділянці між станціями “Берестейська” та “Шулявська”. Але далі знову “багряно-червоний” затор – до самого центру.

Гостомельське шоссе

Його традиційно треба розглядати в контексті вузлових станцій метро “Академмістечко” й “Житомирська”. Як ми вже писали вище, ця ділянка зупинилася в заторах.

По північному напрямку ситуація така: традиційні ранкові пробки в Бучі, Ірпені та ще в кількох локаціях.

Одеське шоссе

Рух локально ускладнено до станції метро “Теремки”, а далі, вздовж ділянки “Іподром” – “Виставковий центр” (Голосіївським проспектом) – типовий ранковий затор з усіма наслідками.

Авжеж, стоїть Об’їзна дорога – в обох напрямках.

Київ виглядає сьогодні так:

Складно знайти вулицю без заторів.

Читайте також: Чи варто боятися їздити в метро після карантину

Нагадаємо, через послаблення обмежень багато людей уже вийшли на роботу, а метро ще закрито, тому транспортна ситуація в столиці наразі складна – авто стоять у кілометрових заторах вже кілька днів. У зв’язку з цим влада міста прийняла рішення посилити контроль за в’їздом у столицю вантажного транспорту. Але це поки не працює.

Зазначимо, що вчора автомобілі в чотири ряди зупинились у гігантському заторі на Хрещатику.

Колапс відбувається не тільки з автомобільним, але і з громадським транспортом. Кияни стоять у величезних чергах. Одну з таких “Великий Київ” побачив у вечірню годину пік на Контрактовій площі. На Троєщині зранку також довжелезні черги на автобус.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...