Вандали вже втретє за місяць понівечили нові паркувальні таблички (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
18:35 26.08

Вже втретє за останній місяць “Київтранспарксервіс” відвозить понівечені вандалами інформаційні таблички щодо паркування на реставрацію, а також втретє зазнає збитків на тисячі гривень.

Вандали вже втретє за місяць понівечили нові паркувальні таблички (ФОТО)

Про черговий вандалізм йдеться на сторінці “Київтранспарксервіс” у Facebook.

Зазначається, що сьогодні або завтра таблички відновлять та знов встановлять на попередні місця. Заяви щодо умисного пошкодження комунального майна вже знаходяться у поліції.

“Для чого потрібні ці таблички? Для інформування водіїв про вартість паркування, способи оплати послуг, графік роботи майданчика. Також розміщено QR-код з посиланням на інформаційний сайт. Чи означає, що майданчик без таблички безкоштовний? Звісно ж, ні. Чи штрафують водіїв за неоплату паркування на таких майданчиках? Так”, – пояснили у підприємстві.

Нагадаємо, з 1 липня у Києві встановили нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць. 

Вже на 26 офіційних паркомайданчиках в центрі Києва встановлено таблички з роз’ясненнями щодо тарифів та зручних способів безготівкової оплати паркування. Це частина комплексної програми міста по витісненню «чорних паркувальників».

Великий Київ у Google News

підписатися