Подзьобали пташки? Вандали понівечили нові паркувальні таблички (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
19:59 15.07

Всього лише день тому на офіційних паркомайданчиках в центрі Києва встановили таблички з роз’ясненнями щодо тарифів та зручних способів безготівкової оплати паркування, а вже сьогодні вандали їх понівечили.

Подзьобали пташки? Вандали понівечили нові паркувальні таблички (ФОТО)

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

Як гадаєте, що сталося з цими табличками? Подзьобали пташки, побила радіоактивна гроза, чорні паркувальники висловили їм свій протест?“, – пожартував Усов.

Чиновник зазначив, що замінити таблички – не проблема, на такі випадки є запаси.

Хочу сказати цим дряпунам: псувати міське майно легко. Набагато важче робити щось для свого міста і бути культурним. Замінити таблички – не проблема. Маємо запаси на такі випадки. Те, що почали, будемо продовжувати, подобається це міським вандалам чи ні“, – зазначив заступник голови.

Усов підкреслив, що безготівкова оплата паркування у Києві стане нормою, а самозванці-паркувальники підуть геть.

Нагадаємо, з 1 липня у Києві встановили нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць. До 16 липня водіїв не штрафуватимуть за несплату паркування.

Вже на 26 офіційних паркомайданчиках в центрі Києва встановлено таблички з роз’ясненнями щодо тарифів та зручних способів безготівкової оплати паркування. Це частина комплексної програми міста по витісненню «чорних паркувальників».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...