Немає місця «самозванцям»: на парковках Києва встановили нові таблички

Автор: Вася Петров
14:59 14.07

Вже на 26 офіційних паркомайданчиках в центрі Києва встановлено таблички з роз’ясненнями щодо тарифів та зручних способів безготівкової оплати паркування. Це частина комплексної програми міста по витісненню «чорних паркувальників».

Немає місця «самозванцям»: на парковках Києва встановили нові таблички

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

Як розповідає заступник голови, такі таблички – частина комплексної програми міста по витісненню «чорних паркувальників».

На сьогодні у центрі Києва інформаційними табличками обладнано перші 26 паркувальних майданчиків. Це означає, що там вже немає місця “самозванцям”-паркувальникам. І найближчим часом так буде в усьому місті“, – розповів Усов. 

На табличках – номер паркувальної зони, графік роботи майданчика, вартість паркування, розмір штрафу і способи безготівкового розрахунку із швидким QR-переходом до оплати.

А також адреса parking.kyiv.digital, де зібрані додатки та сайти для оплати паркування.

undefined undefined

Нагадаємо, з 1 травня у Києві запустили нову електронну систему, що дозволяє впорядкувати роботу інспекторів і швидко проконтролювати оплату паркування. Раніше інспекторам доводилося довго звірятися з кількома джерелами інформації щодо оплати паркування та виписувати штрафи вручну. Тепер увесь процес штрафування можна здійснити з планшету за кілька хвилин.

З 1 липня у Києві встановлюються нові тарифи на паркування автомобілів у центрі та поблизу з центром міста на муніципальних майданчиках уздовж доріг та вулиць. До 16 липня водіїв не штрафуватимуть за несплату паркування.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...