Вагнергейт: в ОПУ хочуть тінізувати скандал і готові “вмовляти “Беллінгкет”

Автор: Любава Лисичкіна
20:57 10.03

ОП проводить просто самогубні спроби виправдатися, які насправді доводять причетність Банковій до приховування від народу України правди про провал спецоперації із захоплення терористів.

Вагнергейт: в ОПУ хочуть тінізувати скандал і готові “вмовляти “Беллінгкет”

Про це на своїй сторінці у Facebook  написав журналіст, редактор одного з інтернет-видань Юрій Бутусов.

 За словами Бутусова, в Україну  зможе приїхати міжнародна  команда журналістів-розслідувачів “Беллінгкет” (Bellingcat) для завершення зйомок фільму. І станеться це найближчим часом. 

 За даними джерел видання Цензор.Нет в Офісі Єрмака, посадовці планують зустрітися з представниками “Беллінгкета” і розповісти, що нібито нічого не було, що все це вигадки.

“Тобто продовжувати обманювати також прямо і відкрито, як це робили з самого початку. Але я хочу звернути увагу, що ОП так ні разу не прокоментувала факти, які в зв’язку з провалом спецоперації я озвучив. І за вказівкою ОП Генеральна прокуратура і ДБР не публікують ніяких висновків через 7 місяців слідства – так була провалена спецоперація чи ні? Також ганебно відмовчується комітет з оборони, де більшість Слуг народу провалює всі спроби опозиції офіційно заслухати Вагнергейт”, – написав журналіст.

Бутусов додав, що  створюється враження, що глава ОП не розуміє, що відбувається. 

“Беллінгкет” проводить розслідування на весь світ не тому, що якийсь британський чиновник вирішив “мочити” Банкову.  А тому що в Україні Офіс президента незаконно приховує від народу і західних союзників правду про провал захоплення терористів, і немає у західної громадської думки ніяких інших важелів, щоб показати свою оцінку цій історії”, – зауважив Бутусов.

Нагадаємо, у кінці року стало відомо, що про  спецоперація по затриманню російських бойовиків з ПВК “Вагнер”, яка  проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва, Netflix планує зняти фільм

Також відомо, що Петро Порошенко вимагає негайно створити ТСК по «вагнерівцям» і захистити офіцерів розвідки, які готові свідчити про зрив операції. А міжнародна мережа Bellingcat, яка свого часу зібрала свідчення проти російських терористів у справі MH-17,  у березні планує оприлюднити власне розслідування щодо зриву спецоперації по «вагнерівцям».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...