Netflix зніме фільм про справу «вагнерівців», – Порошенко

22:31 31.12.2020

Спецоперація по затриманню російських бойовиків з ПВК “Вагнер” проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва. Про цю операцію Netflix планує зняти фільм.

Netflix зніме фільм про справу «вагнерівців», – Порошенко

Про це заявив п’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу “Прямий”, який у 2018 році як Верховний Головнокомандувач ЗСУ санкціонував цю операцію спецслужб. За його даними, необхідні матеріали щодо справи “вагнерівців” вже є у розпорядженні Bellingcat.

Я раджу тим, хто брав участь в тій нараді, коли була “злита” операція українських розвідників і наших партнерів, хто зашкодив тому, щоб витягнути і отримати найцінніших свідків у злочинах Росії, які допоможуть притягнути військове керівництво РФ до відповідальності, в тому числі в міжнародних судах, – ви зробили велику помилку. Краще починати співпрацювати зі слідством. Не треба перешкоджати створенню ТСК у Верховній Раді. Єдине, чого ви добилися – ця тема стала цікавою”, – зазначив Порошенко.

Крім того, Порошенко повідомив ще одну цікаву новину – Netflix планує зняти фільм по справі “вагнерівців”.

Ще одну новину я хочу вам сказати: я маю точну інформацію, що всесвітньо відома компанія Netflix буде знімати художній фільм по операції з “вагнерівцями””, – підкреслив Порошенко.

Також лідер партії “Європейська Солідарність” звернувся до Зеленського.

Володимире Олександровичу, ви дуже помилилися, коли намагалися стверджувати, що нічого цього не було. Від вас зараз залежить, в якому вигляді там буде представлена Україна, бо паскудити Україну по всьому світу я точно буду намагатися вам не дати. Це і є державна зрада. І зараз треба встановити коло осіб, які не просто давали вказівки і зливали цю інформацію росіянам, а ще й намагалися заплутати сліди, знищуючи журнали відвідин, знищуючи докази проведення цієї операції”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, 14 серпня стало відомо, що Білорусь передала Росії 32 найманців приватної військової компанії “Вагнера”, які були затримані на території країни 29 липня. Це відбулося попри запити Офісу генерального прокурора щодо передачі їх українській стороні. В Службі безпеки України категорично заперечили участь СБУ у спецоперації із затримання бойовиків “Вагнера” в Білорусі. 9 вересня суд зобов’язав Службу безпеки України відкрити кримінальне провадження проти голови Офісу Зеленського Андрія Єрмака щодо “злитої” операції з вагнерівцями.

У вересні під стінами Верховної Ради пройшов мітинг, учасники якого вимагали від влади створити слідчу комісію, щоб знайти та покарати зрадників по справі “вагнерівців”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...