В Університеті Шевченка студентці-мусульманці 2 місяці не давали студентський: причина

Автор: Тетяна Сененко
18:44 01.11.2021

В Інституті журналістики КНУ дівчині у хіджабі два місяці не видавали студентський квиток через фото, зроблене у хіджабі.

В Університеті Шевченка студентці-мусульманці 2 місяці не давали студентський: причина

Дівчині повідомили, що не можуть прийняти фото, зроблене у хіджабі через “невідповідність стандартам офіційних документів”, інформує “КВ”.

Мусульманці порадили зробити фото без головного убору. Дівчину підтримали одногрупники і зараз адміністрація вирішує як діяти в такій ситуації.

До слова,  у 2019 р. було видано наказ МВС щодо дозволу фотографування громадян у головному уборі з релігійних чи медичних причин. В наказі вказані вимоги до відцифрованого образу обличчя особи та фотографічного зображення особи на фотокартках, що подаються для оформлення або обміну документів.

Читайте також: У КНУ Шевченка “відмахуються” на запити про те, на якій посаді там працював батько Медведчука 

Зараз непорозуміння між адміністрацією та дівчиною вирішено.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилася інформація, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка заборонив студентам виїжджати за межі України без дозволу адміністрації вишу під час дистанційного навчання. За такі дії їм погрожували відрахуванням. Згодом в університеті пояснили свою позицію.

 

Великий Київ у Google News

підписатися