В Українському домі триває “антимузей” до ювілею Лесі Українки

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 03.03

На трьох поверхах приміщення зібрано «антимузей», у просторах якого лунають десятки тем: особисте, лінія життя, образи, ілюстрації, великий простір театру і книги та інше.

В Українському домі триває “антимузей” до ювілею Лесі Українки

Як інформує Міністерство культури та інформаційної політики України, подію відвідало вже більше 10 тисяч людей.

До 8 березня ще можна потрапити на виставку у межах мистецького  проекту «Леся Українка: 150 імен». 

Експозиція розрахована на величезну аудиторію: цікава і дітям, і дорослим, і літераторам, і тим, хто нічого про Лесю Українку не знає і прийде подивитися. Зазначається, що на трьох поверхах приміщення зібрано «антимузей», у просторах якого лунають десятки тем: особисте, лінія життя, образи, ілюстрації, великий простір театру і книги та інше.

Виставкова частина проекту «Леся Українка: 150 імен» складається з п’яти залів. Зокрема, на третьому поверсі після проходження всіх зал можна пройти гру-тест.

Виставку можна відвідати з дотриманням карантинних умов,  безкоштовний вхід відкрито за онлайн-реєстрацією на сайті: 150imenlesi.org/registration.   

 Впродовж 2021-го року відбудуться численні події і заходи, що розкриють особистість Лесі Українки. Зокрема, презентація 14 томів творів Лесі Українки та вже пройшли Косач Talks.

Для активних користувачів соцмереж в Instagram з’явилась маска в стилі Лесі Українки. Також, Театр Лесі Українки демонструє  костюми, створені для вистав впродовж 60 років.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...