В Україні з’явився Telegram-бот для пошуку пального: як працює

Автор: Любава Лисичкіна
23:25 24.06

Паливна криза все ще триває, тож столичні водії практично постійно перебувають у пошуку пального і не за всі гроші світу.

В Україні з’явився Telegram-бот для пошуку пального: як працює

Мова йде про “VSU – Водійський сервіс України”, який збирає інформацію не тільки від АЗС, а й від автомобілістів, а також за запитом користувача моніторить наявність пального та сповіщає про всі оновлення.

Бот створила команда українських розробників. 

Як це працює?

Користувач, який шукає пальне, вносить дані для постійного моніторингу (тип пального, свою локацію), і щойно з’являється інформація щодо запиту, бот надсилає сповіщення. Користувач має змогу додатково перевірити отриману інформацію за відгуками в Telegram-каналі.

VSU bot працює і в інший бік — автомобілісти, які очікують у черзі на заправці, вносять інформацію про наявність пального в бот за допомогою простого інтерфейсу. Місто, заправка та її адреса визначаються автоматично. Користувачу достатньо вибрати зі списку тип пального, його ціну та довжину черги. Бот опрацьовує інформацію та додає її в Telegram-канал, де користувачі в реальному часі можуть додавати коментарі до опублікованого повідомлення.

Як користуватись ботом?

Щоб розпочати моніторинг пального:

  • перейдіть за посиланням;
  • натисніть кнопку “Моніторинг”;
  • керуйтесь підказкам бота.

Дивитись відео-інструкцію: https://t.me/DriverServiceUAInfo/45.

Щоб повідомити про наявність пального на АЗС:

  • перейдіть за посиланням;
  • натисніть кнопку “Повідомити про пальне”;
  • керуйтесь підказкам бота.

Дивитись відео-інструкцію: https://t.me/DriverServiceUAInfo/46.

Відомо, що за перші два дні роботи бот надіслав понад 5593 повідомлень користувачам у Києві про те, що в черзі менше 10 автомобілів, про появу А-95 бензину, дизельного пального чи газу.

Як відомо, уряд України призупинив державне регулювання цін на моторне паливо.

Нагадаємо, зі столичних заправок зник бензин А-95. Також повідомлялося, що у Києві почався ажіотаж на заправках через брак пального. АЗС почали обмежувати продаж. Міська влада закликає киян, і зокрема водіїв, не пересуватися містом приватним автотранспортом без нагальної потреби через брак палива. 

Варто знати, що  створено онлайн-мапу де можна перевірити, які АЗС працюють у Києві. 

Великий Київ у Google News

підписатися