В Україні збільшать кількість тестувань на антиген до COVID-19

15:13 30.12.2020

Міністерство охорони здоров’я розширюватиме тестування на антиген до коронавірусної хвороби COVID-19. Планують проводити 1 млн тестувань в місяць.

В Україні збільшать кількість тестувань на антиген до COVID-19

Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Вчора я провів селекторну нараду. Обговорювали, зокрема, активне впровадження тестування швидкими тестами на антиген. Вже доставлено і розподілено по регіонах понад 260 тис. таких тестів. Очікуємо на передачу від ДП “Медзакупівлі” найближчим часом ще близько 1,5 млн тестів, щоб ми в наступному році розвезли по регіонах. Наша мета, щоб не менше 1 млн тестувань в місяць ми проводили швидкими тестами на антиген”, – сказав Степанов.

Він нагадав, що механізм тестування швидкими тестами на антиген до COVID-19 був запроваджений ще два тижні тому, і зараз МОЗ наполягатиме на його активному впроваджені.

Використання експрес-тестів на антиген повинно бути на рівні лікарів сімейної медицини, екстреної медицини, вторинного і третинного рівня медичної допомоги. І ми наполягаємо на тому, щоб воно було збільшено”, – додав Степанов.

Нагадаємо, Україна закупить 1,9 млн доз вакцини від COVID-19 у Китаю. Для зберігання COVID-вакцин в Україні створять центр з холодильниками на сотні тисяч доз.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...