Мешканці пошкодженого вибухом будинку на Позняках обурені платіжками за тепло (ФОТО)

15:35 16.12.2020

Мешканці двох під’їздів будинку на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5 у Дарницькому районі Києва, де влітку стався потужний вибух газу, скаржаться на великі рахунки в платіжках за опалення.

Мешканці пошкодженого вибухом будинку на Позняках обурені платіжками за тепло (ФОТО)

Фото платіжок мешканка 4 під’їзду на ім’я Наталія надала Главкому.

Зазначається, що жителі четвертого та п’ятого під’їздів (сусідніх із шостим, де пролунав вибух) порівняли платіжки, які вони отримали, із тими, які надійшли мешканцям першого-третього під’їздів, та побачили, що цифри значно різняться.

“Для порівняння: мешканці двокімнатної квартири з п’ятого під’їзду отримали рахунок на 2108 грн, тоді як жителі двокімнатного помешкання з третього під’їзду – всього на 1468 грн”, – зазначила Наталія.

За словами жінки, схожа ситуація і з трикімнатними квартирами: жителі трикімнатної квартири з третього під’їзду мають сплатити за тепло 1974 грн, тоді як їхні сусіди з трикімнатного помешкання з четвертого під’їзду – 2893 грн.

Читайте також: Вибух на Позняках: рятувальники шукали речі мешканців, а знайшли зброю та вибухівку 

Нагадаємо, потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5 стався вранці 21 червня. Момент вибуху потрапив на відео

Великий Київ у Google News

підписатися